Wiadomości z tagiem Przemysł  RSS
Konwencja Nowoczesnej z liderami w wyborach w tle

Dodano: 24.03.2018 17:40 | 1 odsłon | 0 komentarzy


O depopulacji i polityce senioralnej, ale z myślą o nadchodzących wyborach samorządowych. Nowoczesna zorganizowała w Opolu panel dyskusyjny. Podczas konwencji poseł Nowoczesnej Witold Zembaczyński powiedział, że liderem w wyborach do rady miasta Opola będzie Przemysław Pytlik, a do sejmiku Piotr Wach.- Kandydat na prezydenta Opola nie jest jeszcze znany. Prawdopodobnie będzie to wspólny kandydat naszej koalicji. Do sejmików idziemy razem z Platformą - mówiła Katarzyna Lubnauer, szefowa Nowoczesnej. - Podobnie jak w każdym innym regionie, przynajmniej w jednym z okręgów będzie na pierwszym miejscu przedstawiciel Nowoczesnej, a w innych będzie albo na drugim, albo na trzecim miejscu. W każdym okręgu w pierwszej trójce musi być przedstawiciel Nowoczesnej. Już podpisaliśmy list intencyjny, który w pewnym stopniu jest umową koalicyjną, w związku z tym już dokładnie wiemy, ile drugich, trzecich miejsc będziemy mieli w poszczególnych okręgach, kwestia tylko tego, żeby wybrać najlepsze osoby, żeby zapewnić sukces tej koalicji - mówi Lubanuer. Na spotkaniu byli także obecni przedstawiciele Platformy Obywatelskiej, m.in. marszałek Andrzej Buła, szef PO w regionie, wicemarszałek Szymon Ogłaza oraz posłowie Ryszard Wilczyński i Tomasz Kostuś. - Z Nowoc ...

Przemysław Tytoń w coraz gorszej sytuacji

Dodano: 24.03.2018 17:00 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Przemysław Tytoń ma coraz mniejsze szanse na grę. Polski bramkarz nie dość, że nie potrafi załapać się do składu, to może już powiedzieć, że nie ma przyszłość w Deportivo La Coruna. Kontrakty z klubem przedłużają jego konkurenci do gry.

Źródło: sport.onet.pl

Porażka Jagiellonii Białystok w sparingu z Żalgirisem WilnoPorażka Jagiellonii Białystok w sparingu z Żalgirisem Wilno

Dodano: 24.03.2018 16:01 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Jagiellonia rozegrała sparing z aktualnym wicemistrzem Litwy, korzystając z przerwy w rozgrywkach związanej z meczami reprezentacji.
Właśnie w związku z powołaniami trener Ireneusz Mamrot nie mógł jednak skorzystać z kilku podstawowych graczy: Przemysława...

Źródło: www.radio.bialystok.pl

Mieszane uczucia debiutantów Adama Nawałki

Dodano: 24.03.2018 13:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Piłkarze Dawid Kownacki i Przemysław Frankowski przyznali, że byli nieco rozczarowani porażką z Nigerią 0:1 w ich debiutanckim meczu w reprezentacji Polski. Z kolei Bartosz Białkowski podkreślił, że spełniło się jego największe marzenie.

Źródło: sport.onet.pl

Pokaz mody w "Reymoncie" (zdjęcia)

Dodano: 24.03.2018 11:08 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Znani projektanci mody gościli w piątek, 23 marca na pokazie, który zorganizowali uczniowie  Zespołu Szkół Przemysłu Mody i Reklamy im. Reymonta.

Źródło: www.wczestochowie.pl

Polska - Nigeria: Bulterier Góralski. A Zieliński? Oczekujemy od niego jeszcze więcej

Dodano: 24.03.2018 9:33 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Starcie z Nigerią to mecz bez większej historii, o jego wyniku zapomnimy zapewne już za kilka dni. Test udzielił jednak kilku odpowiedzi Adamowi Nawałce. Na przykład o obecność w drużynie Przemysława Frankowskiego czy Rafała Kurzawy.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Debiut Przemysława Frankowskiego w reprezentacji PolskiDebiut Przemysława Frankowskiego w reprezentacji Polski

Dodano: 24.03.2018 9:01 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Polska przegrała w piątek (23.03) z Nigerią 0:1 w towarzyskim meczu we Wrocławiu. Zwycięską bramkę goście zdobyli w drugiej połowie po rzucie karnym.
W drużynie biało-czerwonych zadebiutował 22-letni pomocnik Jagiellonii Białystok Przemysław Frankowski, który...

Źródło: www.radio.bialystok.pl

Przemysław Frankowski i Rafał Kurzawa. Droga na mundial otwarta?

Dodano: 24.03.2018 8:08 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Podczas zgrupowania przeszedłem przyspieszony kurs, wcześniej nie grałem w tym ustawieniu. Z minuty na minutę wyglądało to coraz lepiej - mówił po meczu z Nigerią (0:1) Przemysław Frankowski. - Chciałem wykorzystać szansę - dodawał Rafał Kurzawa.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Polska - Nigeria: Bulterier Góralski. A Zieliński? Oczekujemy od niego zdecydowanie więcej

Dodano: 23.03.2018 23:54 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Starcie z Nigerią to mecz bez większej historii, o jego wyniku zapomnimy zapewne już za kilka dni. Test udzielił jednak kilku odpowiedzi Adamowi Nawałce. Na przykład o obecność w drużynie Przemysława Frankowskiego czy Rafała Kurzawy.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Kontakt z nami